als het lijkt alsof het extreem recent was dat we je nieuws hebben gebracht over een gloednieuwe wereldrecord Hermès Birkin Sale, dat is sinds het was . In april bood Privé Doornemer een Birkin in Braise Red Crocodile voor $ 298.000 aan een verzamelaar in Californië, maar nu, volgens CNN, is dat cijfer overschaduwd door een Birkin die door Christie’s in Hong Kong werd aangeboden voor iets meer dan $ 300.000.

De Birkin, hierboven gezien, is een 30 cm in Himalaya Niloticus Crocodile, voltooid met diamant-ingelegde 18K gouden hardware. De uiteindelijke veilingkosten waren $ 300.168, evenals een vertegenwoordiger voor Christie’s, legden de anonieme koper uit als een ‘particuliere oosterse verzamelaar’. De tas zal zeker het juweel van zijn of haar collectie zijn.

In een markt waar het geleidelijk fundamenteel is voor kopers over de hele wereld om precies de tas die ze op elk soort tijd willen in handen krijgen, is concurrentie om de zeldzaamste Birkins onder de welvarende elite van de wereld snel geëscaleerd. Het was niet lang terug dat het ongebruikelijk was om te horen dat een tas die voor zes cijfers werd aangeboden, evenals nu Birkins boven $ 100.000 voor aankoop verschijnen op een klik op de knop bij Moda Operandi van tijd tot tijd. Nu de veilingkosten de middencijfers hebben getroffen, is het iemands veronderstelling over waar de uiteindelijke waarden van de tassen uiteindelijk kunnen worden ingesteld, evenals of de snelheid van de boost van de veilingprijzen een indicatie is, kunnen we niet ontdekken jarenlang uit.